Služby

Renovace

Opravy nebo rekonstrukce domů a historických budov s sebou často přinášejí značný problém v podobě souhlasu památkového úřadu. Ne vždy je nezbytně nutné stará špaletová okna vyměnit za nová. Zejména u památkově chráněných objektů to není vhodný způsob řešení problému, finančně i administrativně výhodnější jsou repase oken nebo opravy oken stávajících. Někdy stačí pouze truhlářské opravy oken, v jiných případech je nutné provézt repase oken způsobem výměny klapaček, okapnic nebo nahradit shnilé části vsazením nových dřevěných částí. Repase oken obnáší kompletní obnovu povrchové úpravy - tzn. odstranění původních nátěrů opálením, obroušení a nový nátěr. Dále renovace kování a zasklení.

Repliky

Historická okna a okna památkově chráněných objektů patří k dominantním prvkům historických budov, zámků a sídel, církevních staveb či statků. Zabýváme se kompletní výrobou replik špaletových historických oken. Při výrobě kombinujeme individuální potřeby zákazníka s nároky památkářů a památkových úřadů. Našim cílem je maximálně se přiblížit původnímu vzhledu historických a památkově chráněných oken. Repliky u nás vyrobených oken plně respektují původní prvky a styl historického okna a zároveň splňují veškeré technické vlastnosti a parametry.

Schody - schodiště

Další oblastí, kde máme nejen výborné reference, je kompletní návrh a výroba shodišť náročných na konstrukci a designové funkce.

Kuchyně - výroba nábytku

V neposlední řadě pro Vás vyrobíme nábytek přesně dle Vašich specifikací - kuchyně, stoly, židle, hrací stoly speciální konstrukce a mnoho dalšího...